Zmarł Wojciech Traczewski

Z wielkim żalem i smutkiem zawiadamiamy,

że w dniu 14 maja 2024 r.,

na wieczną wędrówkę odszedł w wieku 71 lat nasz Nieodżałowany Przyjaciel i Kolega Wojciech Traczewski.

Kolega Wojtek był wieloletnim Komendantem Centralnego Zlotu Młodzieży PTTK „Palmiry”. Żegnamy człowieka o wielkiej prawości, niezwykle odpowiedzialnego, o ogromnej sympatii dla ludzi. Swój głęboki patriotyzm wyrażał pracą społeczną.

Nabożeństwo odbędzie się w kościele Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych na warszawskiej Chomiczówce (ul. Conrada 7) w dniu 22 maja 2024 r. o godz. 13:00, po którym nastąpi pochowanie na Cmentarzu Bródnowskim w Warszawie.

Cześć Jego Pamięci!

Organizatorzy Centralnego Zlotu Młodzieży PTTK „Palmiry”