Przejdź do treści

Kadra Kadra

Wyszukiwarka indeksująca

Kolejność: 0

Honorowi przodownicy turystyki kolarskiej PTTK

(mianowani uchwałami Krajowych Narad Aktywu Kolarskiego oraz Krajowych Konferencji Aktywu Turystyki Kolarskiej PTTK w latach 1993-2018)

Nazwisko i imię p.t.kol.

Nr leg.

Uchwała z roku

Badtke Eugeniusz

3564

XVI KNAK 2010

Bajda Stanisław

6271

XVIII KKK 2018

Balicki Włodzimierz

1384

XII KNAK 1993

Bazan Piotr

6129

XVIII KKK 2018

Beger Andrzej

2854

XII KNAK 1993

Biały Henryk

693

XII KNAK 1993

Biłko-Holisz Maria

4068

XVI KNAK 2010

Bista–Wagner Barbara

4227

XV KNAK 2005

Blachucik Tomasz

5887

XVIII KKK 2018

Borkowski Józef

1252

XII KNAK 1993

Borkowski Krzysztof

746

XIV KNAK 2002

Borkowski Zygmunt

672

XII KNAK 1993

Boroński Zbigniew

283

XII KNAK 1993

Brzozowski Władysław

340

XIII KNAK 1997

Byczyńska Sabina

5226

XVII KKK 2014

Cegłowski Roman

3567

XVI KNAK 2010

Czapla Andrzej

771

XII KNAK 1993

Czaplewski Jerzy

840

XII KNAK 1993

Czasławski Tadeusz

697

XVII KKK 2014

Czerner Bogdan

2730

XIV KNAK 2002

Czopka Andrzej

5999

XVIII KKK 2018

Czyżewski Marian

607

XIV KNAK 2002

Dąbrowski Marek

898

XII KNAK 1993

Dmochowski Janusz

253

XII KNAK 1993

Domański Zbigniew

4698

XVIII KKK 2018

Fabisz Aleksander

4464

XVI KNAK 2010

Fidyk Kazimierz

138

XII KNAK 1993

Formella Izabela

2764

XIV KNAK 2002

Formella Jerzy

1378

XIII KNAK 1997

Forst Szczepan

3767

XVI KNAK 2010

Garncarz Roman

5645

XVIII KKK 2018

Gawroński Andrzej

4765

XVIII KKK 2018

Geresz Jan

4367

XVIII KKK 2018

Głowacki Jarosław

4967

XVII KKK 2014

Gojżewski Rajmund

2765

XII KNAK 1993

Góralski Karol

739

XVIII KKK 2018

Grata Edward

216

XV KNAK 2005

Grabowski Wiesław

1615

XVIII KKK 2018

Gwoździk Adolf

3065

XV KNAK 2005

Gzik Tomasz

4949

XVI KNAK 2010

Harasymowicz Rudolf

270

XII KNAK 1993

Holisz Piotr

5600

XVI KNAK 2010

Jankowiak Kazimierz

1597

XIV KNAK 2002

Jankowski Dariusz

2546

XVI KNAK 2010

Jastrzębski Andrzej

4989

XVII KKK 2014

Jaworski Kazimierz

2346

XIV KNAK 2002

Jezierski Mirosław

5749

XVII KKK 2014

Jeziorowska Stefania

563

XII KNAK 1993

Jeziorowski Andrzej

1350

XII KNAK 1993

Jeziorowski Eugeniusz

562

XII KNAK 1993

Jędrysek  Eligiusz

3413

XVII KKK 2014

Junga Jadwiga

1251

XII KNAK 1993

Kacperczyk Adam

1168

XII KNAK 1993

Kaczmarek Barbara

431

XII KNAK 1993

Kałka Kazimierz

225

XII KNAK 1993

Kapczyński Ryszard

5792

XVII KKK 2014

Kapuściński Witold

1432

XV KNAK 2005

Karuga Stanisław

5064

XVIII KKK 2018

Kasiński Jerzy

4953

XVI KNAK 2010

Kasperek Urszula

1257

XII KNAK 1993

Kaszowicz Zenon

1025

XII KNAK 1993

Kądziorski Rajmund

1352

XII KNAK 1993

Kiełbasiński Marek

3386

XIV KNAK 2002

Klocek Tadeusz

341

XII KNAK 1993

Koba Marek

4006

XV KNAK 2005

Koralewski Eugeniusz

1751

XIII KNAK 1997

Korenkiewicz  Anna

5229

XVII KKK 2014

Korenkiewicz Jarosław

2986

XVI KNAK 2010

Korenkiewicz Małgorzata

1605

XVIII KKK 2018

Korenkiewicz Mirosław

2111

XVIII KKK 2018

Kościński Roman

660

XII KNAK 1993

Kotarski Marian

1193

XII KNAK 1993

Kowalski Zdzisław

153

XII KNAK 1993

Kozłowski Andrzej

4874

XV KNAK 2005

Kozłowski Kazimierz

2559

XIII KNAK 1997

Krawczyk Marek

1781

XVII KKK 2014

Król Alina

4137

XVI KNAK 2010

Król Wiesław

4136

XVI KNAK 2010

Krzyżanowski Tadeusz

1730

XIII KNAK 1997

Kucharz Stefan

3465

XIV KNAK 2002

Kunce Janusz

2706

XIII KNAK 1997

Kurpas Krystyna

3175

XVI KNAK 2010

Kuśnierz Andrzej

4360

XVII KKK 2014

Kwaśnicki Stanisław

1152

XV KNAK 2005

Kwaśniewski Marek

945

XIV KNAK 2002

Likos Andrzej

5724

XVI KNAK 2010

Lipnicki Janusz

2270

XVIII KKK 2018

Lisowski Bogdan

252

XIV KNAK 2002

Lech Jerzy

5790

XVII KKK 2014

Lubos Jerzy Gerhard

325

XIV KNAK 2002

Malinowski Wojciech

6395

XVIII KKK 2018

Malinowski Zygmunt

1391

XII KNAK 1993

Mamot Władysław

3058

XIV KNAK 2002

Mann Maria

236

XII KNAK 1993

Mańkowski Kazimierz

4033

XVII KKK 2014

Marciniak Jerzy

4513

XVI KNAK 2010

Matuszak Kazimierz

6056

XVIII KKK 2018

Mehlich Stefan

5034

XVII KKK 2014

Michalak Daniela

2731

XVII KKK 2014

Michalczyk Tadeusz

2482

XIV KNAK 2002

Mielnik Ryszard

122

XII KNAK 1993

Milewski Bernard

3254

XVIII KKK 2018

Mierzwa Felicjan

2926

XIV KNAK 2002

Miodoński Władysław

3235

XVII KKK 2014

Mokry Piotr

3071

XVII KKK 2014

Moroniewicz Mieczysław

1414

XII KNAK 1993

Mrówka Tomasz

3875

XVIII KKK 2018

Musielak Eugeniusz

2366

XIII KNAK 1997

Nowacki Dariusz

3549

XVI KNAK 2010

Nowak Jerzy

615

XVII KKK 2014

Nowak Włodzimierz

4844

XVII KKK 2014

Nowicki Ryszard

5341

XVI KNAK 2010

Okoński Kazimierz

5978

XVIII KKK 2018

Olek Roman

5356

XVI KNAK 2010

Owsiak Tadeusz

491

XII KNAK 1993

Paradysz Jan

1706

XVII KKK 2014

Paturej Waldemar

3073

XV KNAK 2005

Pawlik Janina

3738

XVI KNAK 2010

Pawlik Zbigniew

3739

XVI KNAK 2010

Piekarz Tadeusz

3067

XV KNAK 2005

Piekoszowski Stefan

5040

XVIII KKK 2018

Piotrowska Grażyna

4509

XVI KNAK 2010

Pizar Tadeusz

4620

XV KNAK 2005

Poniewski Mieczysław

168

XII KNAK 1993

Przezdziecki Jerzy

213

XII KNAK 1993

Pucek Janusz

3393

XVII KKK 2014

Raczyński Michał

2621

XIII KNAK 1997

Radomska Małgorzata

2061

XIII KNAK 1997

Radomski Stanisław

342

XII KNAK 1993

Rakowiecki Grzegorz

4708

XVI KNAK 2010

Ratajczak Ireneusz

437

XII KNAK 1993

Ratajczak Polikarp

588

XII KNAK 1993

Ratajczak Rajmund

908

XIII KNAK 1997

Rauchfleisz Tadeusz

2736

XIV KNAK 2002

Rezmer Jadwiga

6343

XVIII KKK 2018

Rezmer Jarosław

4710

XVI KNAK 2010

Rościszewska Gabriela

3469

XVII KKK 2014

Rościszewski Piotr

1194

XVII KKK 2014

Rowicki Lechosław

1395

XIII KNAK 1997

Ruclak Adam

569

XIV KNAK 2002

Rusek Zofia

4224

XVI KNAK 2010

Rusiewicz Bogusław

5899

XVII KKK 2014

Rybka Henryk

359

XII KNAK 1993

Rychlik Jan

769

XII KNAK 1993

Salwiczek Jerzy

805

XII KNAK 1993

Sawicki Marek

1359

XIII KNAK 1997

Siech Włodzimierz

1134

XVIII KKK 2018

Skrzypek Arkadiusz

3396

XVII KKK 2014

Słanina Piotr

6294

XVIII KKK 2018

Słota Andrzej

1808

XIII KNAK 1997

Smolińska Maria

2253

XIV KNAK 2002

Smoleński Eugeniusz

4480

XVI KNAK 2010

Sosna Emilia

618

XII KNAK 1993

Sosna Władysław

179

XII KNAK 1993

Stankiewicz Tadeusz

576

XII KNAK 1993

Stalmach Eugeniusz

395

XVII KKK 2014

Stalmach Karol

125

XII KNAK 1993

Stalmach Krystyna

130

XII KNAK 1993

Strojny Stanisław

3577

XVIII KKK 2018

Strzelecki Eugeniusz

170

XV KNAK 2005

Szafarczyk Józef

475

XIV KNAK 2002

Szczęsny Cyprian

1523

XII KNAK 1993

Szyszka Kazimierz

1527

XV KNAK 2005

Szyszkowski Ewaryst

4310

XVII KKK 2014

Świder Leszek

3862

XV KNAK 2005

Toman Barbara

6344

XVIII KKK 2018

Troch Andrzej

2738

XIV KNAK 2002

Tytko Bogdan

6302

XVIII KKK 2018

Uliasz  Stanisław

1478

XVII KKK 2014

Urbaniak Zenon

3330

XVIII KKK 2018

Wacławik Karol

3472

XIV KNAK 2002

Warejko Ignacy

1120

XII KNAK 1993

Wendler Henryk

766

XII KNAK 1993

Wick Henryk

131

XVI KNAK 2010

Wieczorkowski Waldemar

2277

XIII KNAK 1997

Winsze Jerzy

926

XIII KNAK 1997

Wojciechowski Zbigniew

6146

XVIII KKK 2018

Wojczyk Franciszek

2629

XIV KNAK 2002

Wojdowski Piotr

2278

XIV KNAK 2002

Wojewski Janusz

1621

XII KNAK 1993

Wojtas Roman

5729

XVII KKK 2014

Wolny Leszek

5987

XVIII KKK 2018

Wróblewski Paweł

5794

XVIII KKK 2018

Zagórowicz Sławomir

5752

XVII KKK 2014

Zakrzewska Grażyna

4962

XVI KNAK 2010

Zaręba Wiesław

2740

XIV KNAK 2002

Zarzecki Zenon

5730

XVIII KKK 2018

Zerych Tadeusz

453

XII KNAK 1993

Ziółkowski Wojciech

3142

XV KNAK 2005

Zmełty Władysław

4547

XVI KNAK 2010

Żółciński Stanisław

3473

XIV KNAK 2002

Zestawił – Marian KOTarski wg stanu na dzień 3 lutego 2018

Znajdź nas na    Facebook YouTubeInstagram