Przejdź do treści

X Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna – Wędruj z nami! X Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna – Wędruj z nami!

Wyszukiwarka indeksująca

X Międzypokoleniowa Sztafeta Turystyczna – Wędruj z nami! 

sobota 23 września 2023 r.

Kierunkowskaz tekst link

Od 10 lat PTTK organizuje ogólnopolską akcję z okazji obchodów Światowego Dnia Turystyki. W ramach Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej stworzyliśmy platformę umożliwiającą jednostkom organizacyjnym PTTK i zaprzyjaźnionym podmiotom zgłaszanie wydarzeń o charakterze turystyczno-krajoznawczym - wycieczek, rajdów, zlotów, spływów i wszelkich innych wypraw – w ramach wspólnej inicjatywy. W tym roku, podczas jubileuszowej X Sztafety zachęcamy do wyruszenia na wspólne szlaki pod hasłem programowym Wędruj z nami!

Koordynując działania w całej Polsce Biuro Zarządu Głównego PTTK przygotowuje pulę materiałów programowych i promocyjnych, którą jak co roku w sposób proporcjonalny rozdziela między organizatorami, w celu dalszego rozdysponowania jako nagrody i upominki wśród uczestników wydarzeń.

Poniżej załączamy pismo Sekretarza Generalnego Zarządu Głównego PTTK zapraszającego do udziału w tegorocznej szatefecie.

Zgłoszenie jako organizator

Aby wziąć udział w Sztafecie jako organizator, należy zgłosić poprzez stosowny formularz swoje przedsięwzięcie, wraz z takimi informacjami jak trasa, charakter, rodzaj turystyki kwalifikowanej, planowana liczba uczestników. Zgłoszenia należy dokonać do dnia 1 września 2023 r. Na podany adres ze stosownym wyprzedzeniem wyślemy materiały z logiem PTTK. W zamian oczekujemy przesłania do dn. 22 października 2023 r. sprawozdania opisowego z przebiegu wydarzenia wraz z materiałami graficznymi (zdjęcia, nagrania) dokumentującymi przebieg imprezy. Materiały te posłużą do przygotowania zbiorczej prezentacji podsumowującej tegoroczną edycję sztafety.

Skrócony link do formularza znajduje się tutaj: https://t.ly/9Mtzi

Udział jako uczestnik

Po dniu 1 września opublikujemy listę wydarzeń w ramach sztafety w widocznym miejscu, oraz poinformujemy za pośrednictwem mediów społecznościowych o pojawieniu się listy wydarzeń organizowanych w ramach sztafety.

Ogłoszenie Sztafety

Plakat X Międzypokoleniowej Sztafety Turystycznej - plakat.jpg, plakat.png, plakat.pdf

Certyfikat dla uczestników sztafety: format jpg, png, pdf 

Szablon A4 z czterema certyfikatami na stronę (do wycięcia) format: jpg, png, pdf

Spis zgłoszonych wydarzeń o charakterze otwartym: pdf

 

Znajdź nas na    Facebook YouTubeInstagram