Przejdź do treści

Wyniki VI Ogólnopolskiego Konkursu dla Oddziałów PTTK na Najlepszą Programową Ofertę Turystyczną dla Turystów i Krajoznawców Niepełnosprawnych Wyniki VI Ogólnopolskiego Konkursu dla Oddziałów PTTK na Najlepszą Programową Ofertę Turystyczną dla Turystów i Krajoznawców Niepełnosprawnych

Wyszukiwarka indeksująca

Rozstrzygnięty Ogólnopolski Konkurs dla Oddziałów PTTK
na Najlepszą Programową Ofertę Turystyczną w 2022 r.
dla Turystów i Krajoznawców Niepełnosprawnych

Jury VI edycji Ogólnopolskiego Konkursu dla Oddziałów PTTK na Najlepszą Programową Ofertę Turystyczną dla Turystów i Krajoznawców Niepełnosprawnych pod przewodnictwem Zbigniewa Orłowskiego po zapoznaniu się ze sprawozdaniami oddziałów z realizacji ofert w roku 2022 postanowiło przyznać:

  I miejsce – Oddział Środowiskowy PTTK Poznań-Nowe Miasto im. Franciszka Jaśkowiaka,

 II miejsce – Oddział PTTK im. Aleksandra Janowskiego w Sosnowcu,

III miejsce – Oddział PTTK Ziemi Gnieźnieńskiej w Gnieźnie.

     

     Jury przyznało również wyróżnienia, a otrzymały je:

  • Oddział PTTK w Ostrowie Wielkopolskim,
  • Oddział PTTK w Turku.

Wszystkim serdecznie gratulujemy. Nagrody zostaną wręczone w pierwszym kwartale 2023 r. na uroczystym posiedzeniu Rady ds. Turystyki Osób Niepełnosprawnych Zarządu Głównego PTTK. O terminie i miejscu uroczystego wręczenia nagród zostaną poinformowani wszyscy uczestnicy konkursu. Dziękujemy oddziałom, które wzięły udział w konkursie.

Zapraszamy i zachęcamy wszystkie oddziały Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego działające w środowisku i na rzecz osób z niepełnosprawnościami do udziału w VII edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepszą Programową Ofertę Oddziałów PTTK dla Turystów i Krajoznawców Niepełnosprawnych. Organizatorem konkursu od 2015 r. jest Rada ds. Turystyki Osób Niepełnosprawnych Zarządu Głównego PTTK.

Znajdź nas na    Facebook YouTubeInstagram