Przejdź do treści

Przetargi Przetargi

Wyszukiwarka indeksująca

Przetargi

P R Z E T A R G

 

Zarząd Majątkiem PTTK ogłasza  przetarg pisemny nieograniczony na dzierżawę Stanicy Wodnej PTTK w Tleniu, gmina Osie, woj. kujawsko-pomorskie.

 

PTTK, posiadające prawo własności gruntu o pow. ok 3,5 ha;` oraz własności budynków i budowli posadowionych na tym terenie, ogłasza przetarg nieograniczony na wieloletnią dzierżawę nieruchomości.

Szczegółowe informacje dot. nieruchomości oraz warunków organizacji i udziału w przetargu, tel.: 22 826-04-38; e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,

Oferty z dopiskiem „Przetarg” prosimy składać w siedzibie ZM PTTK,  00-333  Warszawa, ul. Krakowskie Przedmieście 4 do 23.08.2022 r. do  godz. 15. Otwarcie ofert nastąpi w dniu 25.08.2022 r. o godz. 12.00 w siedzibie ZM PTTK w Warszawie. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odwołania, unieważnienia przetargu lub nieprzyjęcia żadnej oferty bez podawania przyczyn. Organizowany przetarg nie jest postępowaniem w rozumieniu ustawy Prawo zamówień publicznych.

ZAPYTANIE OFERTOWE
 
Zamawiający: Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o. w Sanoku zwraca się z prośbą o złożenie oferty na wykonanie zadania pn.
”Modernizacja drogi dojazdowej do Campingu oraz parkingu przy budynku noclegowym Dom Górski w Wetlinie”.
Wymaga się, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej oraz dołożył starań w celu zdobycia wszelkich informacji o przedmiocie zamówienia.
 
 
ZAPYTANIE OFERTOWE
Zamawiający: Bieszczadzkie Schroniska i Hotele PTTK Sp. z o.o. w Sanoku zwraca się z prośbą o złożenie oferty na wykonanie zadania pn.
”Termomodernizacja dachu na budynku Bacówki „Pod Małą Rawką” w Brzegach Górnych”.
Wymaga się, aby Wykonawca przed złożeniem oferty dokonał wizji lokalnej oraz zapoznał się z projektem w siedzibie spółki i dołożył starań w celu zdobycia wszelkich informacji o przedmiocie zamówienia.
 

Podkategorie

Znajdź nas na    Facebook YouTubeInstagram